ZAPISY do SZKOŁY

Zapoznałem(am) się i akceptuję treść Umowy o Naukę oraz Polityki prywatności Polityki prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych Ucznia(ów) Alvera Szkoła Muzyczna, dla celów służących realizacji Umowy o Naukę

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności informacji o nowej ofercie, produktach, usługach i konkursach oraz innych informacji handlowych, w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przez wiadomość elektroniczną e-mail lub drogą wiadomości tekstowych sms. Do korespondencji wskazanej powyżej wskazuję należące do mnie adres poczty e-mail i numer telefonu, podane w formularzu Zapisy.

Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie lub rozpowszechnianie wizerunku Ucznia w materiałach związanych z działalnością Alvera Szkoła Muzyczna, w szczególności poprzez zamieszczanie na stronie internetowej www.szkola.alvera.com.pl, stronie Szkoły prowadzonej w portalu społecznościowym Facebook, Youtube, filmach, niezależnie od formy graficznej prezentacji Ucznia, pod warunkiem, że forma ta nie będzie zniekształcona graficznie, obraźliwa, obsceniczna, nie będzie naruszała dóbr osobistych Ucznia, dobrych obyczajów lub zasad współżycia społecznego.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial